Idag vart det 4. cupløpet avvikla på Humlestøl. Nedanfor finn du resultatene.
Vil du samanlikne med tidlegare løp går du til skigruppa si side og der finn du alle resultat som Eikefjord.net har frå skiløp på Humlestøl.
Cuprenn på Humlestøl 24.01.10 | ||||||
Kort løype u/tid | 2 km | |||||
2009 | Ade Sofie Esp Kristiansen | 2002 | Andre Kittang | 13,20 | ||
Andreas Ullaland Sørland | u/tid | |||||
2008 | Erik Karstensen Indrehus | Anette Vågene | 12,45 | |||
Ann Eline Hesjedal | Bjørnar Øygard Erdal | u/tid | ||||
Christopher Solheim | 12,19 | |||||
2007 | Jørgen Humlestøl Njøs | Isak Fjell Osland | 12,45 | |||
Vetle Storevik | Jan Martin Svardal Ullaland | 11,41 | ||||
Casper Steiger Breisnes | Karl-Oskar Endestad | 14,16 | ||||
Kjetil Karstensen Indrehus | u/tid | |||||
2006 | Helen Vågene | Magnus Søvik | 10,45 | |||
Anna Ullaland Endestad | Marion Heimseth | 18,13 | ||||
2005 | Silje Marie Ullaland | Martin Heggø Solheim | 15,28 | |||
Gisle Fjell Osland | Otilie Haaland | 16,04 | ||||
Sindre Andreas Heimseter | Sondre Pedersen | 12,02 | ||||
Tor Martin Solheim | Tage Strømsøy | 22,36 | ||||
Alida Hillersøy | ||||||
Ive Øygard Erdal | 2001 | Alva Hillersøy | 12,17 | |||
Marte Ullaland Sørland | Casper A Solheim Haugum | u/tid | ||||
Iselin Johansen Myklebust | Elena Heltne | u/tid | ||||
Thea Ørjansen Solheim | Henning Mettenes | u/tid | ||||
Johanna Endestad | Marius Årebrot Stokke | 13,24 | ||||
Vilde Nygård Johannesen | Martin Ullaland | 12,17 | ||||
Maria Esp Ellingsund | Nora Marie Hesjedal | 13,29 | ||||
Aurora Haaland | Oliver Frimannslund | 11,36 | ||||
Trine Humlestøl Njøs | 10,44 | |||||
2004 | Håkon Karstensen Indrehus | Vebjørn Humlestøl | u/tid | |||
Emma Vågene | Ørjan Ørjansen Solheim | 8,22 | ||||
Ive Lørense Langedal Ness | ||||||
Hanna Folgerø-Kirkeeide | 2000 | Eirik Einride Humlestøl Aasen | 8,20 | |||
Julie Ullaland Sørland | 9,56 | |||||
2 km | Maren Johansen Myklebust | u/tid | ||||
2004 | Beate Humlestøl Njøs | 14,00 | Ruffa Solheim | 10,24 | ||
Ola-Mathias Endestad | 13,11 | Snorre Gaare Langedal | 11,08 | |||
Solveig Knapstad | 10,03 | |||||
2003 | Adrian Sander Ramsdal | 13,14 | Thea Louise Esp | u/tid | ||
Alfred Hillersøy | u/tid | |||||
Casper Stegane Storevik | u/tid | 1999 | Simen Ramsdal | 7,40 | ||
Erlend Kittang | u/tid | Jakob Endestad | 7,42 | |||
Håkon Esp | 14,17 | Vilde Sørbotten Johansen | 10,15 | |||
Ise Elin Esp Kristiansen | u/tid | Sunniva Ramsdal | 10,46 | |||
Joakim Heltne | u/tid | Kristina Endestad | 14,08 | |||
Jonas Hovland | 15,16 | Sigbjørn Mettenes | u/tid | |||
Sara Kristine Hesjedal | 16,15 | Ann Renate Domben Øren | u/tid | |||
Sara Pedersen | 25,00 | |||||
Siv Line Solheim | 17,21 | 1998 | Håvard Tonheim | 5,44 | ||
Thale Sørbotten Johansen | u/tid | Mathias Knapstad | 6,19 | |||
Kristoffer Hopen | 8,53 | |||||
Inger Lise Ullaland | 10,07 | |||||
Trine Ullaland Solsvik | u/tid | |||||
Cato A. Solheim Haugum | u/tid | |||||
Sofie Hammerseth Øren | u/tid | |||||
Jan Håkon Tonheim Knutsen | u/tid | |||||
Synne Solheim | u/tid | |||||
3 km | Trim | |||||
1997 | Øivind Andre Svardal Ullaland | 9,10 | Hopen Arna | |||
Marius Grønstøl | 11,37 | Hovland Trine | ||||
Ørjan R. Endestad | 13,18 | Humlestøl Arne | ||||
Vegard Ramsdal | 14,02 | Humlestøl Oddmund | ||||
Asbjørn Sæterskar Øyra | 14,53 | Knapstad Irene | ||||
Susanne Humlestøl | u/tid | Knapstad Marianne | ||||
Ina Linn Ullaland Solsvik | u/tid | Langedal Gunnhild | ||||
Lars Daniel Heimseter | u/tid | Langedal Jan Kåre | ||||
Mathias Magnussen Johansen | u/tid | Løkkebø Reidun | ||||
Mettenes Ingunn | ||||||
1996 | Amalie Endestad | 13,55 | Njøs Jørn | |||
Beate Domben Øren | u/tid | Ramsdal Anne | ||||
Håkon Endestad | u/tid | Ramsdal Audun | ||||
Ramsdal Sigmund | ||||||
5 km | Schjelderup Bente | |||||
1995 | Vemund Liseth | 17,29 | Solheim Audun | |||
Joakim Ramsdal | 22,29 | Stavø Norunn | ||||
Støyva Monika | ||||||
1994 | Øyvind Ramsdal | 17,49 | Sundal Jofrid | |||
Tor Erik Øybost | u/tid | Sundal Solveig | ||||
Marlene Humlestøl | u/tid | Søvik Kjetil | ||||
Tonheim Janne | ||||||
1993 | Elise Knapstad Endestad | u/tid | Tonheim Marlyn | |||
Tonheim Steinar | ||||||
Damer | Janne Humlestøl Njøs | 22,39 | Ullaland Gro Svardal | |||
Dagfrid Humlestøl | 34,22 | Ullaland Merete Hege | ||||
Ullaland Norunn | ||||||
10 km | Veum Erik | |||||
Herrer | Jan Arve Solheim | 26,59 | Værøy Marit Bjerck | |||
Stig Solheim | 30,03 | Vågene Alexandra Kent | ||||
Vidar Knapstad | 30,14 | Vågene Per Ståle | ||||
Arne Odd Løkkebø | 32,20 | Øren Odd Magne | ||||
Odd Arne Langedal | 32,48 | Øren Tore | ||||
Dagmund Ramsdal | 34,13 | Ørjansen Hilde | ||||
Børge Svardal | 35,31 | Øygard Gunnbjørg | ||||
Otto Ramsdal | 36,56 | Øygard Karianne | ||||
Jon Sørland | 43,47 | |||||
Normund Svoen | 45,11 | |||||
Trim | ||||||
Endestad Jan Olav | ||||||
Endestad Leni | ||||||
Endestad Per | ||||||
Endestad Rune | ||||||
Erdal Bjørn Olav | ||||||
Esp Dan Kåre | ||||||
Esp Susette | ||||||
Gaare Ann Kristin | ||||||
Gamlestøl Rita | ||||||
Grøneng Fred Arild | ||||||
Heimseter Helge | ||||||
Hesjedal Lidvar | ||||||
Hillersøy Kjell |