Skigruppa arrangerte idag det 4. cuprennet på Humlestøl. Sjølv med lett duskregn var det godt med folk i løypene og mange blide og fornøgde skiløpere.
Her er 3 som har komme gjennom heile barnerunda og klar for premieposen.
Cuprenn på Humlestøl 23.01.11 | ||||||
Kort løype u/tid | 2 km | |||||
2009 | Jonathan Solheim Haugum | 2001 | Casper Solheim Haugum | u/tid | ||
Andrine Langedal Horgen | Elena Heltne | u/tid | ||||
Magnus Høyseth | 10,33 | |||||
2008 | Ann Eline Hesjedal | Nora Marie Hesjedal | 11,53 | |||
Frida Fraas Øren | Renate Sørbotten | u/tid | ||||
Tuva Fjell Osland | Sigrid Selås Stavang | u/tid | ||||
Ullrikke Endestad | 12,19 | |||||
2007 | Vetle Stegane Storevik | Vebjørn Humlestøl | 8,30 | |||
Ørjan Ørjansen Solheim | 7,34 | |||||
2006 | Helen Grace Kent Vågene | |||||
2000 | Solveig Knapstad | 9,25 | ||||
2005 | Odd Ivar Endestad | Ruffa Solheim | 9,36 | |||
Thea Ørjansen Solheim | Sander Rønnekleiv Endestad | 10,02 | ||||
Rakel Hovland Øren | Snorre Gaare Langedal | 11,22 | ||||
Tove Høyseth | Maren Johansen Myklebust | u/tid | ||||
Iselin Johansen Myklebust | Thea Louise Esp | u/tid | ||||
Ive Øygard Erdal | ||||||
Johanne Endestad | 1999 | Simen Gotten Ramsdal | 6,35 | |||
Gisle Fjell Osland | Jakob Endestad | 6,45 | ||||
Silje Marie Ullaland | Elise Stenevik | 8,37 | ||||
Steffen Tonheim Knutsen | 9,40 | |||||
2 km | Sunniva Gotten Ramsdal | 9,56 | ||||
2005 | Aurora Haaland | 16,28 | Martin Agledal | 11,11 | ||
Anna Selås Stavang | u/tid | |||||
2004 | Andrea Heimseth | 15,22 | Vilde Sørbotten Johansen | u/tid | ||
Anne Sofie Sundal Hafstad | u/tid | Ann Renate Domben Øren | u/tid | |||
Emma Alexandra Kent Vågene | 14,38 | Rebecca Heimset | u/tid | |||
Julia Rønnekleiv Endestad | u/tid | Kristina Endestad | u/tid | |||
Ola-Mathias Endestad | 10,19 | |||||
3 km | ||||||
2003 | Adrian Sander Ramsdal | 10,50 | 1998 | Håvard Tonheim | 8,24 | |
Andrine O Endestad | u/tid | Mathias Knapstad | 9,02 | |||
Håkon Esp | 11,19 | Kristoffer Hopen | 11,07 | |||
Joakim Heltne | 16,21 | Inger Lise Ullaland | 14,42 | |||
Jonas Hovland | 12,51 | Malin Katrin Endestad | 17,25 | |||
Kasper Stegane Storevik | 15,14 | Cato Solheim Haugum | u/tid | |||
Sara Kristine Hesjedal | u/tid | |||||
Thale Sørbotten Johansen | u/tid | 1997 | Øivind Andre Svardal Ullaland | 9,28 | ||
Ørjan Rønnekleiv Endestad | 11,27 | |||||
2002 | Anette Olivia Kent Vågene | 11,51 | Asbjørn Sæterskar | 13,02 | ||
Bjørnar Øygard Erdal | u/tid | Mathias Magnussen Johansen | u/tid | |||
Christopher Solheim | 8,39 | |||||
Frode Langedal Aune | 12,33 | 5 km | ||||
Isak Fjell Osland | 12,05 | 1995 | Vemund Liseth | 15,48 | ||
Jan Martin Svardal Ullaland | 10,15 | Torbjørn Endestad | 20,31 | |||
Karl-Oskar Endestad | 11,32 | |||||
Malene Agledal | 16,09 | 1993 | Caroline S Øren | u/tid | ||
Marion Heimseth | 12,58 | Elise Knapstad Endestad | u/tid | |||
Otilie Haaland | 12,46 | |||||
Thomas Hallstensen | 10,18 | Damer | Margunn Sunnarvik | 18,49 | ||
10 km | Trim | |||||
1995 | Joakim Ramsdal | 38,56 | Stegane Hilde | |||
Storevik tor Helge | ||||||
1994 | Tor Erik Øybost | 39,10 | Sundal Jofrid | |||
Sundal Solveig | ||||||
Herrar | Jan Arve Solheim | 27,39 | Svardal Solveig Endestad | |||
Stig Solheim | 29,12 | Svoen Normund | ||||
Magnus Frøyen | 34,33 | Sørbotten Anne Lise | ||||
Otto Ramsdal | 35,20 | Sørbotten Elin | ||||
Børge Svardal | 37,25 | Sørbotten Solveig | ||||
Ullaland Gro Svardal | ||||||
Trim | Ullaland Norunn | |||||
Endestad Hans | Veum Erik | |||||
Endestad Jan Olav | Værøy Marit | |||||
Endestad Leni | Vågene Alexandra Kent | |||||
Endestad Marit Langedal | Vågene Per Ståle | |||||
Endestad Odd Asle | Øren Odd Magne | |||||
Endestad Per | Øren Reidar | |||||
Endestad Rune | Øren Tore | |||||
Erdal Bjørn Olav | Ørjansen Hilde | |||||
Esp Dan Kåre | Øygard Karianne | |||||
Haaland Heidi Ann Endestad | ||||||
Haaland Ole Ingar | ||||||
Haugum Paul Henning Solheim | ||||||
Haugum Renate Solheim | ||||||
Heimseth Per | ||||||
Heimseth Tove | ||||||
Hesjedal Edvin | ||||||
Hesjedal Lidvar | ||||||
Hopen Arna | ||||||
Horgen Rune | ||||||
Hovland Trine | ||||||
Humlestøl Dagfrid | ||||||
Høyseth Andre | ||||||
Isaksen Per Magne | ||||||
Johansen Terje | ||||||
Knapstad Irene | ||||||
Knapstad Marianne | ||||||
Knapstad Vidar | ||||||
Langedal Gunnhild | ||||||
Langedal Jan Kåre | ||||||
Langedal Marianne | ||||||
Løvseth Tanja | ||||||
Osland Birte Fjell | ||||||
Osland Ronny | ||||||
Ramsdal Anne Grete Gotten | ||||||
Ramsdal Audun | ||||||
Ramsdal Sigmund | ||||||
Rønnekleiv Hanne Sølvi | ||||||
Schjelderup Bente | ||||||
Selås Ingunn | ||||||
Solheim Ruth Storevik | ||||||
Stavang Frode | ||||||
Stavø Norunn |