I dag arrangerte Skigrupppa Floramesterskapen på ski. Mange hadde funne vegen og til og med enkelte av dugnadsgjengen hadde funne fram skia og deltok i moroa.
Alle dei yngste fekk medalje ved målpassering medan dei eldste måtte vente til plasseringane var klare før det var premieutdeling i skihuset.
Floramesterskapen på Humlestøl 06.02.10 | ||||||
Kort løype u/tid | 2 km | |||||
2009 | Andrine Langedal Horgen | 2002 | Alida Tonheim Sjåstad | u/tid | ||
Jonatan Solheim Haugum | Andre Kittang | 10,04 | ||||
Andreas Ullaland Sørland | 11,11 | |||||
2008 | Bertine Ellingsund | Anette Olivia Kent Vågene | 12,15 | |||
Frida Fraas Øren | Bjørnar Øygard Erdal | u/tid | ||||
Ann Eline Hesjedal | Christopher Solheim | 8,56 | ||||
Frode Langedal Aune | 10,53 | |||||
2007 | Vetle Stegane Storevik | Hanne Løkkebø Nybø | 17,36 | |||
Caspar Stæger-Breisnes | Isak Fjell Osland | 12,34 | ||||
Jan Martin Svardal Ullaland | 10,49 | |||||
2006 | Helen Grace Kent Vågene | Karl-Oskar Endestad | u/tid | |||
Kristian Bergvoll Gjelsvik | 11,23 | |||||
2005 | Erik Liseth | Leander Langø | 18,41 | |||
Odd Ivar Endestad | Magnus Søvik | 10,06 | ||||
Rakel Hovland Øren | Malene Agledal | 15,51 | ||||
Frida Erdal Nybu | Marion Heimseth | 13,22 | ||||
Marie Rognaldsen | Martin Heggø Solheim | 13,00 | ||||
Lukas Langø | Oskar Gjervik | 10,43 | ||||
Kaya Stæger-Breisnes | Otilie Haaland | 12,22 | ||||
Iselin Johansen Myklebust | Sivert Solheim Verhage | 10,45 | ||||
Ive Øygard Erdal | Thomas Hallstensen | 10,30 | ||||
Johanne Endestad | ||||||
Olivia Tonheim Sjåstad | 2001 | Casper Solheim Haugen | u/tid | |||
Gisle Fjell Osland | Henrik Rognaldsen | u/tid | ||||
Magnus Høyseth | 11,49 | |||||
2 km | Mathilde Magnussen Johansen | u/tid | ||||
2005 | Aurora Haaland | 18,07 | Nora Marie Hesjedal | 12,15 | ||
Sigrid Selås Stavang | u/tid | |||||
2004 | Andrea Heimseth | 15,17 | Sivert Andersen | u/tid | ||
Ann Sofie Sundal Hafstad | 18,58 | Ullrikke Endestad | 11,00 | |||
Emma Alexandra Kent Vågene | 13,25 | Vebjørn Humlestøl | 8,33 | |||
Julia Rønnekleiv Endestad | u/tid | Ørjan Ørjansen Solheim | 7,14 | |||
Ola-Mathias Endestad | 10,13 | |||||
Sigrid Bergvoll Gjelsvik | 22,54 | 2000 | Solveig Knapstad | 9,12 | ||
Sondre Heggø Solheim | 22,39 | Ruffa Solheim | 9,14 | |||
Thor Martin Solheim | 18,11 | Sander Rønnekleiv Endestad | 9,58 | |||
Maren Johansen Myklebust | u/tid | |||||
2003 | Adrian Sander Ramsdal | 10,19 | Thea Louise Esp | u/tid | ||
Andrine Endestad | u/tid | Ingvild Erdal Nybu | u/tid | |||
Erlend Kittang | 13,23 | |||||
Eskil Oddekalv-Bergseng | u/tid | 1999 | Jakob Endestad | 6,22 | ||
Håkon Esp | 10,48 | Simen Ramsdal | 6,47 | |||
Kasper Stegane Storevik | 15,40 | Elise Isolde Stenevik | 8,07 | |||
Sara Kristine Hesjedal | 16,51 | Steffen Tonheim Knutsen | 8,48 | |||
Siw Line Solheim | 13,47 | Sunniva Ramsdal | 9,09 | |||
Thale Sørbotten Johanssen | u/tid | Martin Agledal | 10,36 | |||
Anna Selås Stavang | u/tid | |||||
Ann Renate Domben Øren | u/tid | |||||
Kristina Endestad | u/tid | |||||
ikoline Elise Tonheim | u/tid | |||||
Nikoline Liseth | u/tid | |||||
3 km | Trim | |||||
1998 | Håvard Tonheim | 8,24 | Endestad Jan Olav | |||
Mathias Knapstad | 9,18 | Endestad Leni | ||||
Kristoffer Hopen | 11,33 | Endestad Marit Langedal | ||||
Nikolai Tonheim Sjåstad | 13,59 | Endestad Odd Asle | ||||
Malin Katrin Endestad | 16,10 | Endestad Oddvar | ||||
Cato Solheim Haugum | u/tid | Endestad Per | ||||
Sofie Hammerseth Øren | u/tid | Endestad Rune | ||||
Erdal Bjørn Olav | ||||||
1997 | Øivind Andre Svardal Ullaland | 9,44 | Erdal Tone | |||
Marius Grønstøl | 10,36 | Esp Dan Kåre | ||||
Ørjan Rønnekleiv Endestad | 11,10 | Haaland Heidi Ann Endestad | ||||
Bendik Liseth | 12,22 | Haugum Paul Henning Solheim | ||||
Asbjørn Sæterskar | 12,34 | Haugum Renate Solheim | ||||
Kjersti Eline Humlestøl | 14,15 | Heimseth Tove | ||||
Tomine Erdal Nybu | u/tid | Hesjedal Edvin | ||||
Henrik Andersen | u/tid | Hopen Arna | ||||
Hopen Torbjørn | ||||||
5 km | Humlestøl Arne | |||||
1996 | Kamilla Hope Kleppenes | 24,27 | Humlestøl Dagfrid | |||
Marius Andre Langø | 25,10 | Humlestøl Oddmund | ||||
Beate Domben Øren | u/tid | Knapstad Vidar | ||||
Langedal Marianne | ||||||
Løkkebø Anita | ||||||
1995 | Vemund Liseth | 17,00 | Myklebust Kent Werner | |||
Joakim Ramsdal | 17,31 | Nybu Lars Anders | ||||
Torbjørn Knapstad Endestad | 18,52 | Ramsdal Anne Grete | ||||
Espen Øren | Ramsdal Audun | |||||
Røyrvik Ingvild | ||||||
1993 | Caroline Storehaug Øren | u/tid | Selås Ingunn | |||
Elise Knapstad Endestad | u/tid | Sjåstad Monika Tonheim | ||||
Sjåstad Odd Magne | ||||||
Damer | Margunn Sunnarvik | 19,02 | Solheim Jon Ole | |||
Solveig Svardal | 21,11 | Stavang Frode | ||||
Irene Knapstad | 24,10 | Stavø Norunn | ||||
Gunnhild Langedal | 26,58 | Storevik Tor Helge | ||||
Stæger-Breisnes Christine | ||||||
10 km | Stæger-Breisnes Kristen | |||||
Herrar | Jan Arve Solheim | 27,51 | Sundal Jofrid | |||
Stig Solheim | 30,14 | Sundal Solveig | ||||
Magnus Frøyen | 33,44 | Søvik Kjetil | ||||
Sigmund Ramsdal | 34,38 | Tonheim Janne | ||||
Otto Ramsdal | 35,23 | Ullaland Gro Svardal | ||||
Børge Svardal | 35,50 | Ullaland Norunn | ||||
Jan Kåre Langedal | 37,38 | Veum Erik | ||||
Bjarte Liseth | 39,06 | Værøy Marit Bjerck | ||||
Jan Holsvik Sørland | 39,12 | Vågene Alexandra Kent | ||||
Tore Øren | 39,34 | Vågene Per Ståle | ||||
Endre Sundal | 40,35 | Øren Idar Arve | ||||
Brynjar Holsen | 44,19 | Øren Laila Storehaug | ||||
Rune Horgen | 47,47 | Øren Odd Magne | ||||
Øren Reidar | ||||||
Trim | Øygard Gunnbjørg | |||||
Andersen Leif | Øygard Karianne | |||||
Endestad Hans |
Resultata for damer og herrer er desverre ikkje oppdelt i årskalsser.