Søndag arrangerte skigruppa nytt cuprenn på Humlestølen. Denne gang fekk alle delta også dei som ikkje har fått delta i dei to siste renna grunna koronaristriksjonar.
Resultat finn du nedanfor
Cuprenn på Humlestøl 07.02.21 | ||||||
Kort løype u/tid | 2 km | |||||
2019 | Kain Øren Fotland | 2010 | Gulla Langedal Sortland | 7,27 | ||
Rikke Fraas Øren | 7,53 | |||||
2018 | Merida Øren Grimelid | William Aarseth Kjellevoll | 7,55 | |||
Amalie A. Kalland | Noah Øren Fotland | 8,18 | ||||
Kristian Aarseth Kjellevoll | Sander B. Sandvik | 8,28 | ||||
Mathias Nikolai S. Stubhaug | 9,18 | |||||
2017 | Albert Værn Langedal | Fride Ellingsund Øyra | 9,40 | |||
Eirik Austreim | Herborg Titlestad | 9,49 | ||||
Sofie Værn Langedal | 10,10 | |||||
2016 | Adelen Eikefjord Taigla | Daniel Terøy-Valberg | 10,26 | |||
Aurora Wilhelmsen Solheim | Agnethe Dypevik Steinhovden | 10,43 | ||||
Brage Wilhelmsen Solheim | Emilie Fanevik Hopen | 12,11 | ||||
Enya Karstad Sæterlid | ||||||
2009 | Alf Erik Knapstad | 6,54 | ||||
2015 | Viljar Grønsberg | Håkon Torsvik Myrvollen | 7,36 | |||
Andrine Langedal Horgen | 8,55 | |||||
2 km | Kristoffer Steinhovden | 12,35 | ||||
2016 | Johannes Titlestad | 26,52 | Lilly Sofie Erikstad | 13,06 | ||
Lukas Øyen Eliassen | 26,31 | |||||
3 km | ||||||
2015 | Viljar Humlestøl | 19,59 | 2008 | Mia Sofie Terøy Valberg | 13,51 | |
Roar A Kalland | 16,28 | Helene Angelica Håøy | 14,26 | |||
Emily Taigla Endestad | 13,37 | Anders Nathaniel S.Stubhaug | 15,09 | |||
Linnea Marie Sæterlid | 16,07 | |||||
2014 | Elias Knapstad Nødset | 19,53 | Markus Eikefjord Liabø | 19,55 | ||
Markus Øyen Eliassen | 20,48 | Frida Fraas Øren | u/tid | |||
Sanna B Sandvik | 12,47 | Håvard Austreim | u/tid | |||
2013 | Adelen Værn Langedal | 13,34 | 2007 | Ingeborg Titlestad | u/tid | |
Adrian Aarseth Kjellevoll | 13,40 | Hedda Kristin Austreim | u/tid | |||
Erle Humlestøl | 11,56 | Emilie Beathe Håøy | u/tid | |||
Hedda Wilhelmsen Solheim | 13,16 | |||||
Isak Øren Fotland | 9,58 | 5 km | ||||
Nora Steinhovden | 13,52 | 2006 | Kevin Eikefjord Liabø | u/tid | ||
Sondre Hollevik Jørgensen | 10,53 | |||||
2004 | Julia Rønnekleiv Endestad | u/tid | ||||
2012 | Alexander Theodor Håøy | 13,54 | ||||
Fredrik Fraas Øren | 8,28 | Damer | Marlene Humlestøl | 22,10 | ||
Herman Terøy Valberg | 13,53 | Solveig E. Svardal | 23,13 | |||
Ida Endestad Solheim | 16,20 | Solveig Knapstad | 23,30 | |||
Oda Marie Austreim | 12,25 | Margrethe Kjellstadli | 25,53 | |||
Sanna Langedal Sortland | 12,46 | Marianne Knapstad | 27,58 | |||
2011 | Vetle Grønsberg | 12,04 | ||||
Nathalie Taigla Endestad | 8,30 | |||||
Emil Alexander Sæterlid | 9,45 | |||||
Amanda Rønnekleiv Endestad | 9,08 | |||||
10 km | Trim | |||||
Herrar | Jan Arve Solheim | 27,11 | Svarthumle Linn Therese | |||
Kjell Humlestøl | 30,13 | Sætelid Linn Therese L. | ||||
Tore Øren | 30,21 | Sæterlid Ronny | ||||
Arne Odd Løkkebø | 30,43 | Sæterlid Tommy | ||||
Stig Solheim | 31,01 | Taigla Jaanis | ||||
Øyvind Jon Solheim | 33,19 | Taigla Karin | ||||
Frode Langedal Aune | 34,10 | Terøy Britt Sofie | ||||
Odd Arne Langedal | 35,32 | Titlestad Henning | ||||
Martin Inge Grotle | 35,38 | Titlestad Julie | ||||
Otto Ramsdal | 37,26 | Værn Silje Cathrine | ||||
Rune Horgen | 45,04 | Øren Ann Renate D. | ||||
Øren Anne Margrethe D. | ||||||
Trim | Øren Beate D. | |||||
Alden-Håøy Berit Randi | Øren Kristine | |||||
Austreim Erling | Øren Odd Magne | |||||
Barstad Cathrine | Øren Silje Fraas | |||||
Brendehaug Endre | Øyen Britt Iren | |||||
Eikefjord Lea | Øyra Geir Magne | |||||
Eliassen Nils Magnus | Aarseth Vivian | |||||
Endestad Marit Langedal | ||||||
Endestad Oddvar | ||||||
Endestad Per | ||||||
Fotland Kenneth | ||||||
Grøneng Fred Arild | ||||||
Hollevik Irene | ||||||
Hopen Hans Erik | ||||||
Humlestøl Arne | ||||||
Humlestøl Dagfrid | ||||||
Jørgensen Gjermund | ||||||
Kalland Endre | ||||||
Kjellevoll Marius | ||||||
Knapstad Silje | ||||||
Knapstad Vidar | ||||||
Kvalvik Harry | ||||||
Langedal Aleksander | ||||||
Langedal Gunhild | ||||||
Langedal Marianne | ||||||
Meulen Kenneth van der | ||||||
Myrvollen Ingvar Torsvik | ||||||
Myrvollen Liv Torsvik | ||||||
Rønnekleiv Hanne Sølvi | ||||||
Sandvik Arve | ||||||
Sandvik Marianne | ||||||
Solheim Anita Endestad | ||||||
Solheim Trine | ||||||
Sortland Hildegunn | ||||||
Steinhovden Bjarte Dypevik | ||||||
Steinhovden Janne | ||||||
Stubhaug Jan Widar | ||||||
Sundal Grøneng | ||||||
Sundal Jofrid | ||||||
Sunnarvik Espen |