Klubbmesterskap på ski vart arrangert på Humlestølen søndag ettermiddag. I utgangspunktet skulle dette være Kinn-mesterskap, men grunna koronasituasjonen var det kun medlemmer i Eikefjord IL som kunne delta.
Resultat finn du nedanfor.
Lagsmesterskap på Humlestøl 14.02.21 | ||||||
Kort løype u/tid | 2 km | |||||
2019 | Kain Øren Fotland | 2010 | Rikke Fraas Øren | 7,29 | ||
William Aarseth Kjellevoll | 7,32 | |||||
2018 | Amalie A. Kalland | Noah Øren Fotland | 8,09 | |||
Gulla Langedal Sortland | 8,22 | |||||
2017 | Frode Kvammen | Sander B Sandvik | 8,25 | |||
Lars Einebærholm Ese | Daniel Terøy Valberg | 8,42 | ||||
Albert Værn Langedal | Herborg Titlestad | 9,16 | ||||
Eirik Austreim | Mathias Nikolai S Stubhaug | 9,18 | ||||
Ine Terøy Knapstad | Fride Ellingsund Øyra | 9,42 | ||||
Emilie Fanevik Hopen | 11,34 | |||||
2016 | Aurora Wilhelmsen Solheim | |||||
Brage Wilhelmsen Solheim | 2009 | Alf Erik Knapstad | 7,01 | |||
Andrine Langedal Horgen | 8,03 | |||||
2015 | Einar Kvammen | Maja Wilhelmsen Solheim | 8,56 | |||
Viljar Grønsberg | Lilly Sofie Erikstad | 12,18 | ||||
2 km | 3 km | |||||
2016 | Adelen Eikefjord Taigla | 25,34 | 2008 | Håvard Austreim | 10,05 | |
Enya Karstad Sæterlid | 29,52 | Isak Olsbø | 11,54 | |||
Johannes Titlestad | 19,50 | Frida Fraas Øren | 13,03 | |||
Lukas Øyen Eliassen | 23,26 | Anders Nathaniel S Stubhaug | 13,39 | |||
Tarjei Troland Olsbø | 18,30 | Ann Eline Hesjedal | 13,47 | |||
Mia-Sofie Terøy Valberg | 14,05 | |||||
2015 | Viljar Humlestøl | 17,16 | Helene Angelica Håøy | 14,11 | ||
Thea Taigla Erdal | 15,30 | Linnea Marie Sæterlid | 16,14 | |||
Roar A Kalland | 14,43 | Markus Eikefjord Liabø | 20,21 | |||
Emily Taigla Endestad | 14,38 | Magnus Ullaland Endestad | u/tid | |||
2014 | Markus Øyen Eliassen | 17,40 | 2007 | Ingeborg Titlestad | 14,54 | |
Sanna B Sandvik | 12,25 | Emilie Beathe Håøy | 18,54 | |||
Sondre Troland Olsbø | 12,42 | Hedda Kristin Austreim | u/tid | |||
2013 | Adrian Aarseth Kjellevoll | 12,54 | 5 km | |||
Erle Humlestøl | 11,38 | 2006 | Kevin Eikefjord Liabø | 35,14 | ||
Hedda Wilhelmsen Solheim | 11,53 | Anna Ullaland Endestad | u/tid | |||
Ida Ullaland Endestad | 12,45 | |||||
Isak Øren Fotland | 9,15 | 2003 | Sara Kristin Hesjedal | u/tid | ||
Sondre Hollevik Jørgensen | 10,36 | |||||
Damer | Solveig E. Svardal | 22,20 | ||||
2012 | Alexander Theodor Håøy | 15,43 | Solveig Knapstad | 22,45 | ||
Fredrik Fraas Øren | 8,42 | Silje Fraas Øren | 23,06 | |||
Håvard Lyngstad Svardal | 9,01 | Marianne Langedal | 23,31 | |||
Ida Endestad Solheim | 16,19 | Julie Titlestad | 33,11 | |||
Oda Marie Austreim | 12,23 | Gunnhild Langedal | 36,39 | |||
Sanna Langedal Sortland | 11,42 | |||||
Herman Terøy Valberg | u/tid | |||||
2011 | Amanda Rønnekleiv Endestad | 9,30 | ||||
Emil Alexander Sæterlid | 9,34 | |||||
Nathalie Taigla Endestad | 8,15 | |||||
Vetle Grønsberg | u/tid | |||||
10 km | Trim | |||||
Herrar | Jan Arve Solheim | 28,05 | Austreim Erling | |||
Arne Odd Løkkebø | 29,58 | Barstad Cathrin | ||||
Tore Øren | 30,17 | Eikefjord Lea | ||||
Stig Solheim | 30,49 | Eliassen Nils Magnus | ||||
Odd Arne Langedal | 33,05 | Endestad Ole Jacob | ||||
Øyvind Jon Solheim | 33,26 | Endestad Per | ||||
Magnus Frøyen | 34,22 | Fotland Kenneth | ||||
Frode Langedal Aune | 34,32 | Hesjedal Lidvar | ||||
Kjell Humlestøl | 36,01 | Hollevik Irene | ||||
Otto Ramsdal | 36,36 | Hopen Hans Erik | ||||
Rune Horgen | 42,18 | Humlestøl Arne | ||||
Humlestøl Dagfrid | ||||||
Håøy Frode | ||||||
Jørgensen Gjermund | ||||||
Kalland Endre | ||||||
Kalland Kristina A | ||||||
Karstensen Anne Marit | ||||||
Kjellevoll Marius | ||||||
Kjellstadli Margrethe | ||||||
Knapstad Marianne | ||||||
Knapstad Vidar | ||||||
Kvalvik Harry | ||||||
Mulen Kenneth van der | ||||||
Sandvik Arve | ||||||
Sandvik Mariann | ||||||
Sandvik Marianne | ||||||
Sandvik Svein Arne | ||||||
Solheim Anita Endestad | ||||||
Solheim Trine | ||||||
Sortland Hildegunn | ||||||
Stubhaug Jan Widar | ||||||
Svardal Børge | ||||||
Sæterlid Linn Therese Lofnes | ||||||
Sæterlid Ronny | ||||||
Sæterlid Tommy | ||||||
Taigla Jaaniis | ||||||
Taigla Karin | ||||||
Taigla Kersti | ||||||
Terøy Britt Sofie | ||||||
Titlestad Henning | ||||||
Ullaland Liv Hjørdis | ||||||
Æyen Britt Iren | ||||||
Øren Anne Margrete | ||||||
Øren Kristine | ||||||
Øren Odd Magne | ||||||
Øyra Geir Magne | ||||||
Aarseth Vivian |